Metin2 Botlamaya Veda

Metin2 Botlamaya Veda

Aklınızın alamayacağı istisnasız tüm maplerdeki çarlarımın bile Ban yediği şu süreçte oyunu bırakma kararı aldım. Metin2'de bot açmanın neredeyse imkansız hale geldiği şu dönemde(gm kontrollerinin inanılmaz artışı nedeniyle) oyunu tamamen bırakıyorum. Forumdaki arkadaşlara bol şanslar demek istedim sadece
      M2bob düzelene kadar yohum .Yoruldum || || || ||

un1qu3 wrote:

Biraz sonra ekran görüntüsünü alır pegasus atar dc ye adam işsiz yahu ***:) :awesome: Napsın garip prim yapıyo kendince :thumbsup:
      Valla açıkçası ben pc başında 30 dakikadan fazla durduğum zaman sıkıntı basıyor.
      Bu şahıs nasıl sıkılmıyor anlamıyorum.
      Büyük ihtimalle hayatla bağlarını kopartmış işsiz biri kısacası boş biri. :D

Post was edited 1 time, last by “KIZILPENCE” ().

un1qu3 wrote:

Biraz sonra ekran görüntüsünü alır pegasus atar dc ye adam işsiz yahu ** :) :awesome: Napsın garip prim yapıyo kendince :thumbsup:

hocam veledi zina ağır olmadı mı kim olursa olsun işini yapıyor sonuçta ailesine hakaret etmek size pek yakıştıramadım illegal bişey yapıyoruz sonuçta adamda işini yapıyor böyle ağır bi hakaret etmemeliydiniz

Post was edited 1 time, last by “KIZILPENCE” ().

Vpnban wrote:

un1qu3 wrote:

Biraz sonra ekran görüntüsünü alır pegasus atar dc ye adam işsiz yahu ** :) :awesome: Napsın garip prim yapıyo kendince :thumbsup:

hocam veledi zina ağır olmadı mı kim olursa olsun işini yapıyor sonuçta ailesine hakaret etmek size pek yakıştıramadım illegal bişey yapıyoruz sonuçta adamda işini yapıyor böyle ağır bi hakaret etmemeliydiniz

KIZILPENCE wrote:

Kim olursa olsun hakarete gerek yok onlar görevini yapıyor işsiz olmaları doğru ama hakarete gerek yok yakışmaz.Ek olarak kontrollük bir durumları yoktu yaşananlar sistemsel banlardı cb den sonra onlarda düzeldi devam

O anlık bir tepkim oldu yanlış kelimeler sarf etmiş olabilirim kusura bakmayın :saint:

yunus5519961 wrote:

Aklınızın alamayacağı istisnasız tüm maplerdeki çarlarımın bile Ban yediği şu süreçte oyunu bırakma kararı aldım. Metin2'de bot açmanın neredeyse imkansız hale geldiği şu dönemde(gm kontrollerinin inanılmaz artışı nedeniyle) oyunu tamamen bırakıyorum. Forumdaki arkadaşlara bol şanslar demek istedim sadece

7 hesabım 4 aydır banlanmadı, hala aktif hepsi de 85 şuan şans sanırım.

Username wrote:

cb kaldırıldı diye e posta doğrulama sistemine geçilecek,eğer fayda etmese sms doğrulama sistemine geçilecek,haberiniz olsun
      10 yıldır burdayız falan diyenler oluyor.sanki 1 önceki dünyayı örnek veriyorlar

sen böyle buraya yaz bunları devam edin adamların aklına gelmeyen şeyleride siz getirin yeni foruma IQ seviyesi ile alım yapılsın !
      AsLa Pes Etme. :thumbup: